Ziraat Bankası İnanılmaz Bir Kampanyayla Geliyor! Emeklilere Resmen Müjdeli Haber!

Başvuru sahiplerine 10.000 TL faizsiz kredi imkanı sunmaktadır. Bu Ziraat Bankası nakit destek kampanyası kaçmaz.

Ziraat Bankası İnanılmaz Bir Kampanyayla Geliyor! Emeklilere Resmen Müjdeli Haber!

Türkiye'nin en köklü kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, yeni bir yıla girerken emeklilere benzersiz avantajlar sunmaya devam ediyor. Banka, emekliliği teşvik çalışmalarının yanı sıra faizsiz kredi kampanyası yürütmektedir. Başvuru sahiplerine faizsiz kredi verilmektedir. Peki Ziraat Bankası faizsiz kredi kampanyasına başvuru şartları nelerdir?

Türkiye'nin en sevilen kamu bankalarından Ziraat Bankası yeni pazarlama girişimini açıkladı. Milyonlarca emekli müşterisi bulunan banka, emekli maaşı reklam ücretlerini artırmanın yanı sıra emeklilere özel faizsiz kredi kampanyası da başlattı. Maaşını Ziraat Bankası'na havale eden emekliler, 5.000 TL'ye varan geri ödemesiz promosyonlardan yararlanırken, 10.000 TL'lik faizsiz kredi kullanma fırsatı da yakalıyor. Ziraat Bankası ayrıca 6 ay taksitli faizsiz nakit avans imkanı sunmaktadır.

Emeklilere Faizsiz Kredi Fırsatı

Ziraat Bankası faizsiz kredi kampanyasından sadece emekliler yararlandı. Emekliler, maaşlarını Ziraat Bankası'na getirerek ATM'lerden anında faizsiz kredi çekebiliyor. Nakit avans niteliğinde olan bu kredi kampanyası gerçekten faizsizdir ve ödemeler 6 ay vadelidir. Yani Ziraat Bankası'ndan krediniz varsa ve kullanıyorsanız, kredi kartınızı takarak anında ATM'den 6 ay vadeli nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası şubelerinden başvuruda bulunarak düşük faizli kredi kullanma imkanına sahipsiniz.

Emeklilik Promosyon Ücretleri Sonunda Belli Oldu

Diğer yandan emekli müşterilerine promosyon fırsatları da sunan Ziraat Bankası yeni promosyon tutarlarını açıkladı. 2023 yılına özel yeni promosyon rakamlarını duyuran kamu Bankası'nın emekliye maaşa göre ödeyeceği promosyon ücretleri şöyle;

  • 3.499 TL'ye kadar olan emekli maaşlarına 3 bin TL,
  • 3.500 - 7.500 TL aralığındaki emekli maaşlarına ödenen promosyon tutarı 3.500 TL,
  • 7.500 - 9.999 TL arasındaki emekli maaşı 4.500 TL,
  • 10 bin TL ve üzeri emekli maaşlarına ödenen promosyon ödemeleri 5 bin TL olarak belirlendi.

Ayrıca Ziraat Bankası kredi kartı kullanan emeklilere özel Bonus kampanyası da yapıyor. Ziraat Bankası'nın kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 150 TL'ye Varan Bonus kazanma şansına sahipsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler