Ziraat Bankası, Garanti Bankası ve TEB Duyurusu: Acil Para İsteyenlere 50.000 TL'ye Kadar Belgesiz Ödeme

Ziraat Bankası Garanti Bankası ve TEB Bankası üzerinden acil para isteyen kişilere 50000 TL ödeme alabilecek.

Ziraat Bankası, Garanti Bankası ve TEB Duyurusu: Acil Para İsteyenlere 50.000 TL'ye Kadar Belgesiz Ödeme

3 banka tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanacak olan kişiler bireysel tüketici kredisi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek banka üzerinden diledikleri zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler ve ihtiyaç kredisini kendi hesabı olması durumunda, şubeye gitmeden kullanabilirler. Kamu bankası olan Ziraat Bankası ile birlikte özel bankalardan son zamanlarda ençok tercih edilen Garanti Bankası ve TEB Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişiler bireysel tüketici kredisi politikalarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini yapabilmektedir.

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar, ACİL ihtiyacı olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunu banka müşterisi olması ile birlikte internet bankacılığı uygulaması üzerinden 7 24 yapabilmektedir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara kredi ödemelerini gerçekleştirecek ve onaylanan kredileri, hesapları hemen aynı gün içinde yatıracaktır. Kimlikle kredi başvurusunu banka şubeleri üzerinden de yapabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası üzerinden verilecek olan yeni kredi kampanyasında başvuru şartlarına uygun olan kişiler, Garanti Mobil uygulamasını kullanarak kredi başvurusu yapabilir. Garanti Bankası hesabınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılarak, hızlı bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

TEB BANKASI

Teb Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişiler TC kimlik numarasına 44 66 numarasına mesaj olarak göndermesi durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaktır. Başvurularını gerçekleştiren kişiler kredi notu uygun olması durumunda işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve acil para ihtiyacı olması durumunda 36 ay vadeli 50000 TL kredi kullanabileceklerdir.

Önceki ve Sonraki Haberler