Ziraat Bankası emekli promosyonu ne kadar oldu? Merak edilen konu ile ilgili açıklama yapıldı!

Devlet bankası olan Ziraat Bankası emekli promosyonları ile ilgili karar açıkladı. Banka müşterisi olan herkes, başvuru yaparak bu bankadan nakit kullanabiliyorlar.

Ziraat Bankası emekli promosyonu ne kadar oldu? Merak edilen konu ile ilgili açıklama yapıldı!

Ziraat bankası son zamanlarda emekliler ile ilgili kampanyalar ile gündemde olmaya devam ediyor. Ziraat bankası emekli kampanyası ile birlikte, kredi alacak herkes, başvurusunu yaparak hemen ödeme alabiliyorlar. Başvuru yaptığınızda şartlara uygun olarak işlem yapılıyor ve kredi haricinde promosyon ödemesi de veriliyor. 2023 yılında emeklilerin en çok merak ettiği promosyon oluyor.

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemesi...

2023 yılından itibaren bankalar tüm kredi ve ürünlerinde güncelleme yaptı. Ziraat Bankası'da emekli promosyon ödemesi alacak kişilere duyuru yaptı. Emekli maaşlarını alan herkes, emekli promosyon ödemelerinden faydalanabilmeleri için 3 yıl boyunca bu bankadan maaş alması gerekiyor. Bu alınan maaş ile birlikte, emekli maaşları hesaplanarak sizlere 3 yıllık promosyon veriliyor.

Ziraat bankası emekli promosyonları şu şekilde...

Emekli maaşları 3500 TL altında olan kişiler, 3000 TL promosyon alıyor. 3500 TL ile 7500 TL arasında emekli maaşı olan kişiler ise 3500 TL emekli promosyonu alıyor. 7500 TL ile 10 bin TL arasında emekli maaşı alıyorsanız, 4500 TL emekli promosyonu bankadan veriliyor. 10 bin TL üzerinde emekli maaşı alan kişiler ise sadece 5000 TL ödeme alıyor. Bu fiyatlar 2023 yılı için geçerli olacak ve emekli maaşını bu bankaya taşıyan veya daha önce düşük promosyon alıp, maaş taşıması yapmayan kişiler faydalanacaktır.

Ziraat bankası promosyon başvurusu, banka şubelerinden yapılmaktadır. Size en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek işlem yapabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler