Ziraat Bankası duyurusu önemli! Emekliye 70.000 TL ödenecek

Ziraat Bankası üzerinden başlatılan yeni emekli kampanyasında 70000 TL nakit kredi ödemesi yapılacağı açıklandı.

Ziraat Bankası duyurusu önemli! Emekliye 70.000 TL ödenecek

Ziraat Bankası üzerinden başlatılan yeni emekli kampanyasında 70000 TL nakit kredi ödemesi yapılacağı açıklandı. Ziraat Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyada uygun faizlerle kredi kullanacak olan emeklilerin maaş müşterileri olmaları durumunda artık gelir belgesiz olarak 70000 TL'ye kadar ödeme alabilecekleri bir haber verildi.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirerek, bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasını hızlı bir şekilde katılabilirsiniz. Ziraat Bankası, 70000 TL emekli kredisi alacak olan vatandaşların bu bankın üzerinde hesabı olması durumunda işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve uygun faizlerle ödemeler hemen aynı içinde verilmektedir.

Ziraat Bankası, emekli maaşı alan vatandaşlar için başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında 70000 TL kredi ödemesi, sizlere 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak sunulacaktır. Emekli maaşını bu bankadan alıp daha önce hiçbir şekilde kredi kullanmayan vatandaşlar, maaşlarına 25 katına kadar Ziraat Bankası üzerinden daha yüksek limitlerde krediler kullanabilir ve diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatabilirler.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunu, emekli maaş hesabınız üzerinden yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu yapabilir veya bankanın internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu ödemeleri, ihtiyaç kredisi ödemelerinde hızlı bir şekilde sizlere sonuç vermektedir. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda, sizlerde uygun faizlerle ödemenizi alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler