Ziraat bankası duyurusu geldi! Bankadan nakit isteyenlere 50 bin TL ödeme verilecek!

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden nakit isteyen tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar ödeme verileceği haberi verildi.

Ziraat bankası duyurusu geldi! Bankadan nakit isteyenlere 50 bin TL ödeme verilecek!

50000 TL kadar 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı ve acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi ödemeleri verilecektir.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde Ziraat Bankası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi işlemleri gerçekleştirebilecek ve onaylanan kredinizi bu bankanın yapmış olduğu kampanya ile birlikte hızlı bir şekilde hesabınıza yatırarak aynı gün içinde, kullanmanıza olanak sağlanacak ve hesabınıza yatırılacaktır.

Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanyada kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz, bireysel ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirmektedir. Ziraat Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsunuz, banka müşterisi olmanız durumunda işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 5 dakikada sonuç vereceğini açıkladı.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi, bankanın mobil uygulaması olan Ziraat Mobil uygulaması üzerinden yapabilir ve kredi onayı almanız durumunda da şubelere gitmeden hesabınıza ödemeler alabilirsiniz. Ziraat mobil uygulaması üzerinden başvuru gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, banka müşterileri olmaları durumunda işlemlerine hemen aynı gün içinde yapabilmektedirler.