Ziraat bankası duyurdu: Emeklilere 87800 TL ödeme verecek

Emekli maaşı alan vatandaşları 87800 TL'ye kadar Ziraat Bankası tarafından ödeme verilecek.

Ziraat bankası duyurdu: Emeklilere 87800 TL ödeme verecek

Emekli maaşı alan vatandaşları 87800 TL'ye kadar Ziraat Bankası tarafından ödeme verilecek. Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların emekli olmaları durumunda ve maaş müşterileri olmaları durumunda 24 ay vadeli kredi ödemeleri alabilecekler. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu bu kredi kampanyasında uygun faizlerle kredi ödemelerini gerçekleştirecek ve vatandaşlara hızlı bir şekilde ödeme verecek.

Acil para isteyen emekliye kredi...

Emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara acil para istemeleri durumunda 87800 TL'ye kadar ödeme verecektir. 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşların emekli maaşı banka üzerinden olması gerekiyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirebilir.

Ziraat Bankası, emekli kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunu internet üzerinden ve internet şubesi üzerinden yapabiliyor. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak, işlemlerinizi hızlı bir şekilde Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan vatandaşlar, internet şifresi oluşturarak mobil uygulamalar üzerinden de kredi alabiliyor. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden de emekli maaşınız hesabınız aracılığıyla kredi alabilirsiniz.