Ziraat bankası borç kapatma kredisi başlattı! Kamu bankası düşük faizle vatandaşa imkan sağlıyor

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirebilir ve borç kapatma kredisi, istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Ziraat bankası borç kapatma kredisi başlattı! Kamu bankası düşük faizle vatandaşa imkan sağlıyor

Ziraat Bankası yapmış olduğu borç kapatma kredisi ile birlikte 50000 TL'ye kadar olan kredi kartı borçlarınızı ve 100000 TL'ye kadar olan, hem kredi hemde kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için sizlere düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlamaktadır. Ziraat Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, diğer bankadaki olan tüm kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlar, banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda 100000 TL'ye kadar hemen istedikleri zaman bankadan ödeme alabilmektedir.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi kampanyası detayları nelerdir?

Ziraat Bankası üzerinden sizlerde borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, öncelikli olarak güncel kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için bu bankadan ihtiyaç kredisi adı altında borç transferi kredisi almanız gerekiyor. Ziraat Bankası şubeleri üzerinden kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte işlem yapabilirsiniz. Bankalara olan borçlarını kapatacak olan vatandaşlar, internet üzerinden başvuru yapmamaları gerekiyor.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi güncel banka borçlarınız için verilir. Daha önce icralık ve avukatlık olmuş borçlar için bu borç kapatma kredisinin verilmediğini söylemek isteriz.

Sadece bankada olan kredi kartı ve kredi borçlarınızı kapatmak için kredi kullanabilirsiniz.

Bu krediyi kullanacak olan kişilerden de banka bazı şartlara uygun olmasını isteyecektir. Bu şartlardan birincisi kişinin çalışma durumudur. Eğer kişi emekli ise bankadan maaş alması şartı vardır. Çalışan kişi başvuru yapacaksa da en az 6 aylık bir sigorta geçmişi olması gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler