Ziraat Bankası Beklenen Hamle Geldi, 3 Ay Erteleme Olacak ve 100.000 TL Nakit Ödeme Yapılacak

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden beklenen açıklama geldi ve yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

Ziraat Bankası Beklenen Hamle Geldi, 3 Ay Erteleme Olacak ve 100.000 TL Nakit Ödeme Yapılacak

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve 100.000 TL limitli kredi kampanyası başladığı açıklandı. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşlara uygun faizlerle kredi alınacaktır. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, 24 ay vadeli kredi ödemelerinden faydalanacak olan tüm vatandaşlara ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli kredi verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit kredi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlem yapılacak. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu kredi kampanyasında nakit kredi ödemelerini gerçekleştirerek, uygun faizlerle ihtiyaç kredisi verecek. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, şubelere gitmeden de işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, Ziraat Bankası kredi kampanyasına, sizlerde hızlı bir şekilde katılabilirsiniz.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, alabilecekleri bu kampanyalar dahilinde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirmektedir. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi alabileceğiniz kampanyalara katılmak için hemen aynı gün içinde ödeme verilecektir. Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi kampanyasına katılacak olan kişilere 5 dakikada sonuç verilecektir.

En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanacak olan vatandaşlara 5 dakikada kredi sonucu veriliyor. Banka müşterisi olmanız durumunda, sizler daha masrafsız ve kefilsiz olarak ve düşük faizlerden yararlanarak, ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirecekleri için maaşlarını Ziraat Bankasına taşıması isteniyor. Ziraat Bankası, emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi alabilmeniz için kredi işlemlerinizi hemen aynı gün içinde yapabilirsiniz. Banka kredi politikalarına uygun olan emekliler uygun faizlerle, Ziraat Bankası üzerinden verilen İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak istedikleri zaman ilk kredi kullanabilirler. Emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde alabileceğiniz bu kredilerden yararlanmak isteyen tüm emekleri aynı zamanda kredi işlemleri 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırılarak da kullandırılmaktadır. 10000 TL üzerinde emekli maaş alan tüm vatandaşlar, 5000 TL'ye varan emekli promosyonlarından da faydalanabilirler.