Ziraat Bankası Bankkart olan, Kredi kartı olan kişilere duyuru yapıldı

Devlet bankası Ziraat Bankası, kendi banka müşterilerine yeni bir duyuru paylaştı.

Ziraat Bankası Bankkart olan, Kredi kartı olan kişilere duyuru yapıldı

Ziraat Bankası şubat ayında yapmış olduğu, kampanyalarıyla birlikte gündem olmaya devam ederken, kendi banka müşterileri olan bankamatik kartı ve kredi kartı kullanan tüm vatandaşları ödeme yapacağımın haberini verdi. Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirirken, başvurularını yapacak olan vatandaşlara 5 dakikada sonuç, vererek 50000 TL'ye kadar kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı.

Emekli maaşı hesapları üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara kamu bankası Ziraat Bankası destek olmaya devam edecek.

ZİRAAT KREDİ KAMPANYASI

Ziraat Bankası yapmış olduğu kredi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara düşük faizli kredi vermeye devam edeceğini duyurdu. Ziraat Bankası bankamatik kartı olan vatandaşlar ile birlikte kredi kullanacak olan kişilerin kredi kartı uygulamaları üzerinden işlemlerini yapmaları halinde kredi işlemleri hemen aynı gün içinde yapılacak.

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşların da başvuruları gerçekleştirerek, kredi kullanabilecekleri kampanyalar hazırlandı. Ziraat Bankası, emekli maaş hesabınız üzerinden de sizlerde başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu, bankanın resmi internet sitesindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra sizlere ödenmektedir. Ziraat mobil uygulaması üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, banka internet şifresi ile birlikte mobil uygulamaya giriş yapabilir ve kredi alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler