Ziraat Bankası bankamatik kartına 57.000 TL ödeme yapacak

Kamu Bankası Ziraat Bankası üzerinden 57.000 ödemeli yeni ihtiyaç kredisi kampanyası başladı.

Ziraat Bankası bankamatik kartına 57.000 TL ödeme yapacak

Bankalar üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri hızlı bir şekilde aynı gün içinde ödeneceği açıklandı. Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte vatandaşlara ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken nakit ihtiyacı olup Kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda Kredi ödemelerini gerçekleştireceğini açıkladı. Ziraat Bankası 57.000 ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başvurularında gerçekleştirmeleri halinde bankamatik kartı hesabı olmaları durumunda internet üzerinden ihtiyaç kredisi ödemesi verecek.

Ziraat Bankası bireysel müşteriler için başlatmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit ihtiyacınızın olması durumunda işlemlerinizi gerçekleştirerek 5 dakika içerisinde sonuç alabileceğiniz bu kampanya sizler de katılabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin 65 yaş üzeri ve emekli olması durumunda maaş müşterisi olması durumunda Kredi işlemlerini gerçekleştirerek 75 yaşına kadar 50.000 TL'ye kadar verilecek olan kredilerde 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak Kredi alabileceğini de söylemek isteriz.

Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda aynı gün içinde işlem yapacaktır. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar son iş yerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyorsa en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kimlik ve gelir belgesi ile birlikte 57.000 TL kredi kampanyasına katılabilir.