Ziraat Bankası Bankamatik Kartı üzerinden Emekliye ve Çalışana 20 bin TL ödeme verecek!

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden 20000 TL'ye kadar nakit ödemesi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bankamatik Kartı üzerinden Emekliye ve Çalışana 20 bin TL ödeme verecek!

20000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen emekli ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için belirli şartları uygun olmaları durumunda kamu bankası Ziraat Bankası destek ödemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden şartlara uygun olarak ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanarak, nakit kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler 5 dakika içerisinde verilmektedir. Ziraat Bankası, 20000 TL kredi kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak istedikleri zaman ödeyebilecekleri bu kredi kampanyalarına hemen katıla bilmektedirler.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, banka şubesine giderek kimliğiyle birlikte işlem yapabilir. Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirdikten hemen sonra başvurularını gerçekleştirerek, bu bankadan istedikleri zaman kredi ödemesi alabilmektedir. Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirmektedir.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz, banka müşterisi olan vatandaşlar, belirli şartlara uygun olarak kredi ödemesi alabilmektedir. 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere aynı zamanda ziraat mobil uygulaması üzerinden de 7 gün 24 saat, kredi imkanı sağlanmaktadır.

Emekli olan vatandaşların emekli maaşları hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalarda, emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra yüksek limitli kredilerde kullanabilirsiniz. Emekliler, özellikle kredi notu düşük olması durumunda emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alıyorsa, başvurusunu gerçekleştirebilir ve 20000 TL kredi kullanabilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler