Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 77000 TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı

Devlet bankası Ziraat Bankası üzerinden yeni bir kampanya açıklandı ve bankamatik kartı kullanan tüm vatandaşlara 77000 TL ödeme verileceği duyuruldu.

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 77000 TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı

Ziraat Bankası üzerinden başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilmeye devam edilecek. 77000 TL'ye kadar kredi almak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda, şubelere gitmenize gerek kalmadan kredi alabileceksiniz. 24 ay vadeli kredi kampanyasına katılarak, Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan tüm bireysel müşterilerin kendi bankamatik hesapları üzerinden alacakları internet şifresiyle birlikte bu işlemleri internet bankacılığı uygulaması üzerinden de yapacağını söyleyebiliriz.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurusu yapıldıktan sonra başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara belirli destekler halinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecektir.

Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşlarında kredi kampanyasına katılarak, bireysel tüketici kredisi kampanyası ile birlikte uygun faizli krediler alabileceğini söyleyebiliriz. Banka hesabınızın olması durumunda internet bankacılığı uygulamasını kullanarak, Ziraat Bankası şubelerine gitmeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde ziraat mobil uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Diğer bankalar olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara bankamatik kartı hesapları üzerinden kendi bankaların internet bankacılığı internet şubeleri, kredi imkanı sağlıyor. 77000 TL'ye kadar kredi ödemesi alacak olan tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda, ayrıcalıklı kredi kampanyalarına katılacağını ve bu şekilde kredilerini daha uygun faizlerle kullanacağında söyleyebiliriz.

Önceki ve Sonraki Haberler