Ziraat bankası açıkladı! TC kimlik numarası ilk rakamı 2-3-4-5-6-7 olanlara 40.000 TL ödeyecek!

Devlet, bankaların yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte gündem olmaya devam ediyor.

Ziraat bankası açıkladı! TC kimlik numarası ilk rakamı 2-3-4-5-6-7 olanlara 40.000 TL ödeyecek!

Ziraat Bankası, yaptığı yeni kampanya ile birlikte ihtiyacı olan tüm vatandaşlara gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilecekleri yeni bir kredi paketi hazırladığını, kendi resmi internet sitesi üzerinden bugün paylaştı. Tc kimlik numaramız üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu kredi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, Ziraat Bankası müşterisi olsanız da olmasanız da kimlik numaranız üzerinden yapılan sorgulama sonrasında kredi ödemesi alıp almadığınızı görebilirsiniz.

Ziraat Bankası, diğer bankalar ile birlikte karşılaştırma yapıldığı zaman faiz oranlarında en düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi ödemeleri gerçekleştiren Banka olarak bilinmektedir. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve nakit kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyaları dahilinde sizlerde işlem yapabilir ve kredi olarak hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için 3 dakika içerisinde sonuç alabilir ve kredi ödemenizi hesabınıza yatırabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda devlet bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşları, Ziraat Bankası, 3 ay ertelemeli kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise TC kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapılmadan önce maaş müşterisi olması isteniyor. Ziraat Bankası ile emekli maaş alan, vatandaşlar, çok daha yüksek limitlerde krediler kullanabilir ve emekli maaş hesapları üzerinden yapılan promosyon ödemelerinden de faydalanabilmektedir. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ağacın ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini hızlı bir şekilde bankadan internet bankacılığı uygulaması üzerinden de gerçekleştirebiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler