Ziraat Bankası 1-10 gün içinde, 100.000 TL'ye kadar ödeme verecek! Banka müşterisi olan dikkat etsin! Hemen alsın...

Kamu bankası Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu, ihtiyaç kredisi olarak sizlere 100000 TL olarak ödenecektir.

Ziraat Bankası 1-10 gün içinde, 100.000 TL'ye kadar ödeme verecek! Banka müşterisi olan dikkat etsin! Hemen alsın...

Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde, şubelere gitmeden işlemlerinizi 5 dakika içerisinde hesabınıza yatırarak hemen görebilirsiniz. Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, yaptığı yeni kampanyada 100000 TL kredi ödemelerini 10 gün içinde sizlere düşük faiz oranları ile birlikte ödemektedir. Banka müşterisi olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullandıracak olan bu banka üzerinden kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek ve kredinizi hesabınıza yatırarak hemen aynı gün içinde alabileceksiniz.

100000 TL kredi kullanmanız durumunda 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulur.

Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kredi kampanyasında hem internet bankacılığını kullanan vatandaşlar, hem de banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere ödeme vereceğini açıkladı. 100 bin TL ödeme almak istemeniz durumunda 24 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturarak sizlere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapılacaktır. Kredi işlemlerinizi banka şubeleri üzerinden yapmak istiyorsanız, kimlik ve gelir belgenizi birlikte işlem yapabilir, internet üzerinden yapmak istiyorsanız da sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisine internet üzerinden alabilirsiniz.

Aynı zamanda 5 bin TL artı para verilecek.

Banka hesabınız üzerinden aldığınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte, sizlere bu kredi hemen kullandırılacaktır. İnternet bankacılığı şifresi ile bankanın mobil uygulamasına girerseniz, buradan hızlı kredi seçeneği ile hemen başvurunuzu yapacak, onaylanan kredinizi de hemen hesabınıza atacaksınız. Eğer bu 5000 TL nakit ödemesini kredi olarak kullanmak istemiyorsanız, bankanın nakit avans bölümünden başvuru yaparak artı para olarak hesabınıza atabileceksiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler