Ziraat Bankası 0.49 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını açıkladı

Ziraat Bankası üzerinden başlatılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 0.49 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemeleri verilecek.

Ziraat Bankası 0.49 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını açıkladı

Ziraat Bankası üzerinden başlatılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 0.49 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemeleri verilecek. Kredi başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda 0.49 faiz oranları ile birlikte bu ihtiyaç kredilerinden alabilmeleri için hemen aynı gün içinde işlem yapmaları gerekiyor. Banka müşterisi olan bir ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlara uygun olarak kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde yapılacak ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

Ziraat Bankası 0.49 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu bu kampanyalarda, kredi ödemelerini alacak olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapacak. Banka kredi politikalarına uygun olarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara 0.49 faizli ihtiyaç kredisi ödemesi verecek olan Ziraat Bankası, yaptığı kampanyada banka müşterisi olmayan vatandaşlar, ödeme vermeyecek.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için 0.49 faiz oranlarıyla birlikte kredi alabilmeniz içinde aynı zamanda daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olmanız gerekiyor.

Ziraat Bankası hesabınızın olması durumunda 0.49 faiz oranlarıyla birlikte kredi sadece 5000 TL'ye kadar verilecek ve özel müşteriler, bu kredi kampanyasından faydalanacak. 5 bin TL üzerinden kredi almak istiyorsanız da bankanın yapmış olduğu kampanyaya katılarak, hemen daha yüksek limitlerde krediler kullanabilirsiniz.