Yeni destek paketi açıklandı! Devlet destekli ödeme bugün Ziraat Vakıfbank ve Halkbank üzerinden paylaşıldı

Bankalar üzerinden yeni destek paketi açıklandı ve devlet destekli ödemeler bugün itibariyle kamu bankalar aracılı ile birlikte başladı.

Yeni destek paketi açıklandı! Devlet destekli ödeme bugün Ziraat Vakıfbank ve Halkbank üzerinden paylaşıldı

Bankalar üzerinden yeni destek paketi açıklandı ve devlet destekli ödemeler bugün itibariyle kamu bankalar aracılı ile birlikte başladı. Devlet destekli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kullanabilecekleri kredi kampanyalarıyla ilgili detaylı açıklamalar, bugün itibariyle duyuruldu.

Kamu bankaları üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabileceğiniz kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilecek, onaylanan kredilerinizi de yine dilediğiniz zaman hesaplarınızı yatıra bileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden maaş alan ve sigortalı olarak çalışıp, bu bankada hesabı olan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa devlet destekli kredi paketiyle birlikte 50000 TL'ye kadar kredi onay alacağını da söylemek istiyoruz. 50000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 3 dakika içerisinde sonuç verecek olan bu kamu bankaları, yapılan kampanyalarda, bireysel kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların kredi politikalarına uygun olmasını istiyor.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar, internet üzerinden de işlemlerini kolay bir şekilde yapabilir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir veya bankaların internet bankacılığını kullanarak 7 24 online olarak kredi kullanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler