Yarın sabahtan Denizbank şubelerine gidenlere hemen ödeme verilecek: Bankadan 30.000 TL ödeme olacak

DenizBank şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 30000 TL ödeme verileceği haberi verildi.

Yarın sabahtan Denizbank şubelerine gidenlere hemen ödeme verilecek: Bankadan 30.000 TL ödeme olacak

DenizBank şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 30000 TL ödeme verileceği haberi verildi. Denizbank üzerinden yapılan kampanyada, yarın itibariyle başlayacak, düşük faizli kredilerden yararlanmak isteyen vatandaşlar şubelere giderek veya şubelere gitmeden cep telefonları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, ödeme alıp almadıklarını kontrol edebilir. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olarak kredi ödemeleriniz hemen alabilirsiniz.

Denizbank, ihtiyaç kredisi kampanyası bireysel müşteriler için yapılıyor ve bu ay sonuna kadar devam edecek.

Ay sonuna kadar devam edecek olan kredi kampanyasından faydalanacak olan tüm vatandaşların, Denizbank müşterileri olmaları durumunda, Denizbank, mobil uygulaması üzerinden ödeme verilecektir. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurularında 30000 TL ödeme onayı almanız ile birlikte 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilir ve kredi kullanabilirsiniz. Denizbank üzerinden yapılan yeni kredi kampanyasında ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşlara 5 dakikada sonuç, SMS ile de veriliyor.

Sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, 32 80 numarasına mesaj atması gerek.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden ücretli mesaj atması gerekiyor. Kredim TC kimlik ve doğum tarihi yazarak, 32 80 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj ile birlikte, Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz.

Denizbank, aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız için sizlere olanak sağlamaktadır. Denizbank, ihtiyaç kredisi kampanyası detaylarını ve faiz oranlarını öğrenmek için banka müşterisi olan kişiler internet bankacılığı uygulamaları üzerinden veya internet sitesi üzerinden güncel kredi faiz oranlarını öğrenebilirler.

Önceki ve Sonraki Haberler