Yapı Kredi Herkesi Araç Sahibi Yapacak! 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı!

2023 yılında araç almak isteyenler taşıt kredisi arayışlarını hızlandırdı. Bankalar yeni yıl ilanlarını tanıtıyorlar ama geri ödeme kolaylığı insanların dikkatini çekiyor. Yapı Kredi, otomobil kampanyasının özelliklerini kamuoyuna açıkladı.

Yapı Kredi Herkesi Araç Sahibi Yapacak! 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı!

2023'ün ilk haftasında 2022'de verdiği ilanlarla dikkatleri üzerine çeken birçok banka bir sonraki kampanyaları hakkında bilgiler yayınladı. Artan otomobil fiyatları pek çok kişiyi mutsuz etti ancak düşük faizli taşıt kredisi fırsatlarından yararlanmak isteyenler araştırmalarını yoğunlaştırdı. Otomobil satın alan vatandaşlar, banka pazarlama kampanyalarına odaklandı. Yapı Kredi Bankası, dikkat çekmek için yeni yılda başlattığı yeni kampanyası hakkında bilgiler verdi. 2023 yılının ilk haftasında Yapı Kredi Bankası'nın taşıt kredisi faiz oranlarını düşürme kararı gündeme alındı. Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi koşulları, güncel faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile oluşturulmuştur.

Araba Almak İsteyenlere Müjdeli Haber Verildi

Araç fiyatlarında bir önceki yıla göre artışlar 2023 yılına kadar katlanarak artacaktır. 2023 yılında araç almak isteyenler banka ilanlarına özel bir önem vermektedir. Düşük faiz oranlarıyla dikkat çeken Yapı Kredi Bankası, 10 yaşına kadar tüm araçlara kredi vereceğini söyledi. Yapı Kredi Bankası, bu kapsamda hem sıfır hem de ikinci el araçlara kredi vereceğini açıkladı. Finansman faiz oranı, Yapı Kredi Bankası'nın sunduğu bir diğer avantajdır. Yapı Kredi Bankası, sıfır veya ikinci el araç fark etmeksizin aracın değerine göre finansman vereceğini açıklayarak %70'e varan finansman seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Taşıt Kredisi Kampanyası Detayları

Araç maliyetine göre farklı vade seçenekleri sunan Yapı Kredi Bankası'na göre azami taşıt kredisi kampanyasının vade oranı 48 ay. Vade oranı, araç ne kadar pahalı olursa o kadar düşük olacaktır. Faiz oranlarıyla ilgili olarak Yapı Kredi ilginç açıklamalar da yaptı. Yapı Kredi Bankası, cari faiz oranlarında önemli bir hamle ile oto kredisi faiz oranlarını Ocak 2023 itibarıyla yüzde 2,8'den yüzde 2,49'a indirdi. Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi vade ve faiz oranını değiştirmedi. Kısaca Yapı Kredi Bankası, taşıt kredisi için verilecek tutarın faiz oranını aynı tutma kararı aldı.

Önceki ve Sonraki Haberler