Yapı Kredi Bankası son yaptığı kampanya ile vatandaşlara ses oldu! Banka önleri kuyruk oldu! 30 bin TL alın

Yapı Kredi Bankası, son yapmış olduğu kampanya ile birlikte 30000 TL kadar ödeme verileceği haberini verdi.

Yapı Kredi Bankası son yaptığı kampanya ile vatandaşlara ses oldu! Banka önleri kuyruk oldu! 30 bin TL alın

30000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için yeni bir kredi kampanyası başlatan Yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte ay sonuna kadar ödenmeye devam edecektir.

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurular ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi vermektedir. 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebileceğiniz bu kampanyaları SMS atarak veya internet bankacılığı kullanarak da başvuru yapabiliyorsunuz.

BAŞVURU

Başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların nakit ihtiyacı olması durumunda banka kredi notu uygun olması ile birlikte Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi alabilmektedir. En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalarda, Yapı Kredi Bankası, oturduğunuz yerden sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek Bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinize Gün ay, yıl olarak yazarak, 44 11 numarasına mesaj gönderin. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, yapılan bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilirler. Banka onay vermesi durumunda en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gidebilir veya bu bankada hesabınızın olması durumunda 30000 TL için yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasını kullanarak da destek kredisinden faydalanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler