Yapı kredi bankası hesabı olan kişiler dikkat! 10 gün süreniz kaldı, işlem yapmanız gerekiyor

Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu yeni kampanya internet sitesi üzerinden duyurdu.

Yapı kredi bankası hesabı olan kişiler dikkat! 10 gün süreniz kaldı, işlem yapmanız gerekiyor

Yapı Kredi Bankası, 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verecek. Yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için başlatılan 50000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Banka müşterisi olan veya olmayan herkes başvurularını bireysel üzerinden gerçekleştirilecek. TC kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte kredi ödemeleri hızlı bir şekilde sizin hesaplarınıza yatacaktır. Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu bu kampanyada kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşların kredi almaları için herhangi bir engel olmadığını açıkladı.

Ocak ve şubat ayları içerisinde başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin düşük faiz oranları ile birlikte kredi alabilecekleri bu kampanyalarda 10 gün süre kaldı, resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Banka hesabı olan vatandaşlar, 10 gün içerisinde yapmış oldukları ihtiyaç kredisi veya tüketici kredisi başvurularında, onaylanan tutarları, istedikleri zaman kendi hesaplarına yatırarak kullanabilirler, beyin düşük faiz oranlarıyla birlikte işlem yapabilirler.

Yapı Kredi Bankası, aynı zamanda cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere kredi imkanı sağlayan bankaların başında gelmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj göndermeniz durumunda, Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak dolduran vatandaşlar 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 50 bin TL üzerinde ise 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi için başvurularında gerçekleştirmektedir.

Resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında banka sizleri değerlendirmeye alarak hızlı bir şekilde ne kadar kredi onayı verdiğinin mesajını gönderir ve faiz oranlarını sizlere söyler.

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaş müşterisi olması gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler