Yapı Kredi Bankası banka hesabı olanlara 10 gün daha süre verildi! 10 gün içinde ödeme alacaksınız

Yapı Kredi Bankası banka hesabı olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak için 10 gün içerisinde başvuru yaparak bu bankadan, diledikleri zaman ödeme alabiliyor.

Yapı Kredi Bankası banka hesabı olanlara 10 gün daha süre verildi! 10 gün içinde ödeme alacaksınız

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurularda bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri yapılacağı yeni bir kampanya açıklandı ve bu kredilerde en düşük faiz oranları ile birlikte sizlere 10 gün içinde ödeme verileceği açıklandı. Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda kredi notu 1400 ve üzerinde olmasıyla birlikte işlemlerini gerçekleştirebilir.

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredi ödemelerini almak için banka kredi şartlarına uygun olması gerekiyor. Sms ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, banka şartlarına uygun olması durumunda bankanın 44 11 numarasına kısa mesaj göndererek, oturdukları yerden 7 24 ne kadar kredi onayı aldıklarını, görebilir.

44 11 numarasına SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, mesaj kısmına geldikten sonra bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra göndermeniz yeterli olacaktır. Yapı Kredi Bankası, yapılan bu kredi başvurusu sonrasında sizin kimlik numaramız üzerinden daha önceki banka, çalışmalarınız sorgulayarak, ihtiyaç kredisi ödemesi alıp almayacağınızı öğretecektir.

Onay alan krediler banka şubeleri üzerinden kimlik ve gelir belgesiyle birlikte kullanabildiği gibi aynı zamanda banka müşterisi olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan da kredi kampanyasına katılabilirler.

EMEKLİYE KREDİ

Emeklilerde kredi imkanından faydalanabiliyorlar. Emekli maaşı, Yapı Kredi Bankası üzerinde olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusu olarak yüksek limitli krediler kullanabilmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak istiyorsanız, en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek maaş, taşıma işlemlerinizi yapabilir, bu bankanın, sizler için vermiş olduğu kampanyaya katılabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler