Yapı kredi bankası banka hesabı olanlar dikkat: 3 gün süreniz kaldı

3 gün içerisinde Yapı Kredi Bankası, hesabınız üzerinden yapacağınız başvurularda sizlere düşük faizli kredi ödemeleri devam edecek.

Yapı kredi bankası banka hesabı olanlar dikkat: 3 gün süreniz kaldı

3 gün içerisinde Yapı Kredi Bankası, hesabınız üzerinden yapacağınız başvurularda sizlere düşük faizli kredi ödemeleri devam edecek. Bankanın kendi hesabı olan vatandaşlar için yapmış olduğu duyuruda, Yapı Kredi Bankası müşterisi olan kişilerin 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi ödemesi alabilecekleri, kampanyanın 3 gün süre kaldığını açıkladı. Başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm kişiler için Yapı Kredi Bankası, uygun faizlerle bu kredileri 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak vatandaşlara vermektedir.

Yapı Kredi Bankası üzerinden sizlerde başvuru yaparak, kredi kullanmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda mobil uygulamalar üzerinden ve SMS aracılığı ile birlikte dilediğiniz zaman başvurunuzu cep telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşların alabilecekleri bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı da sizlere sunuluyor.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj ile kredi başvurusu yapın...

Cep telefonu üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar oturdukları yerden ne kadar kredi onayı aldıklarını görebildikleri gibi faiz oranlarını ve alacakları kredi limitini de öğrenebilir.

Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Bireysel TC kimlik, aylık gelir ve doğum tarihi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına mesaj gönderin. 44 11 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin onayı almaları ile birlikte en yakın banka şubelerine gelmeleri gerekiyor. Mesaj ile kredi onayı alan vatandaştan en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte başvurularını gerçekleştirebilirler ve onaylanan tutar, hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırabilirler.