Yapı Kredi 7 Bin 500 TL Ödeme Veriyor! Emeklilerin Yüzü Sonunda Gülecek!

Türkiye'nin en gözde özel bankalarından biri olan Yapı Kredi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaya devam ediyor.

Yapı Kredi 7 Bin 500 TL Ödeme Veriyor! Emeklilerin Yüzü Sonunda Gülecek!

Özellikle emekliler arasında hatırı sayılır bir müşteri kitlesine sahip olan banka, yaptığı kampanya ile dikkatleri üzerine çekti. Emekli maaşını Yapı Kredi'den alan müşteriler, Yapı Kredi ile Sosyal Güvenlik Kurumu arasında imzalanan sözleşme kapsamında 7.500 TL'ye varan promosyon desteğinden yararlanabilecek. Emekliler, maaşlarını 3 yıl boyunca Yapı Kredi'den alacaklarına söz vermeleriyle birlikte, birçok avantajdan ve 7.500 TL'lik nakit ödeme desteğinden anında yararlanmaya başlayacaklar.

Yapı Kredi Emekli Maaşı Promosyonu

Bankacılık sektörünün en bilinen özel bankalarından biri olan Yapı Kredi, emeklilik promosyon yarışında rakip bankaları geride bırakmak için kampanyalar yürütüyor. Türkiye'de milyonlarca emekliyi doğrudan ilgilendiren reklam kampanyasını duyurmak için bankadan 7 bin 500 TL'ye varan nakit ödeme yapılacak. Şirketin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Yapı Kredi şubeleri veya e-Devlet üzerinden emekli maaşını bankaya havale eden kişilere promosyon ödemeleri nakit olarak yapılacak.

Yapı Kredi Emeklileri Ne Kadar Promosyon Alacak?

Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Yapı Kredi, aylık net geliri 3.499 TL'ye kadar olanlara 4.200 TL, aylık net geliri 3.500 TL ile 7.499 TL arasında olanlara nakit promosyon ödemesi alacağını açıkladı. Emeklileri neşelendiren programlara imza atan Yapı Kredi, aylık net geliri 7.500 TL olan emeklilere 6.300 TL'den 9.999 TL'ye, emekli maaşı 10.000 TL'nin üzerinde olanlara ise 7.000 TL'lik nakit promosyon verecek.

Yapı Kredi Emeklilerine Özel Kampanyalar ve Ek Ödemeler

Müşteriler, maaşlarını Yapı Kredi'ye aktarmaları ve ek ödül sözleşmesini imzaladıktan sonraki 60 gün içinde iki yeni fatura ödeme talimatı vermeleri halinde, ücret skalasından bağımsız olarak 200 TL ek nakit teşvik alacaktır. Emekliler, 31 Ocak'a kadar ilk kez Yapı Kredi World kart başvurusunda bulunup, başvuruları kabul edildikten sonra 28 Şubat'a kadar 500 TL'lik alışveriş yaparak ek 300 TL'lik promosyon hakkından yararlanabiliyor. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC kimlik numaranız, aylık geliriniz ve doğum tarihinizle birlikte 44 11'e mesaj atın.

Önceki ve Sonraki Haberler