Vakıfbank ve 2 özel bankadan duyuru var: Bankalar 33.000 TL ödeyecek

2 özel banka ve Vakıfbank tarafından yapılan yeni duyuruda, gelir belgesiz 33000 TL kredi ödemesi alabileceğiniz bir paket hazırlandı.

Vakıfbank ve 2 özel bankadan duyuru var: Bankalar 33.000 TL ödeyecek

2 özel banka ve Vakıfbank tarafından yapılan yeni duyuruda, gelir belgesiz 33000 TL kredi ödemesi alabileceğiniz bir paket hazırlandı. 3 banka üzerinden de sizlere verilecek olan bu kredi kampanyasında bireysel müşteriler ihtiyaç kredisi olarak bankalardan düşük faizli kredi alabilecekler ve onaylanan krediler 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak vatandaşlara verilecek. 33000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz, kamu bankası Vakıfbank haricinde Denizbank ve Yapı Kredi Bankası da sizlere kredi ödemesi vermektedir.

VAKIFBANK

Vakıfbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlara belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda 33000 TL'ye kadar kredi ödemesi banka şubelerinden ve banka internet bankacılığı uygulamaları üzerinden verilmektedir. Banka hesabınızın olması durumunda, işlemlerinizi mobil uygulamalar üzerinden 7 24 yapabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirerek, onay alacak olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlemlerini mobil uygulamalar üzerinden yapabiliyor.

DENİZBANK

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, 33000 TL 36 ay vadeli kredi almak istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.

YAPI KREDİ BANKASI

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvurularını yapabilir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 Yapı Kredi Bankası sms servis numarasına göndererek mesaj sonrasında 10 dakika içerisinde ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler