Vakıfbank nakit kredi desteği başlattı! Bankadan hemen ödemeli nakit kampanyası gündem oldu

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yeni yapmış olduğuna, git, kredi desteğiyle vatandaşlara ödeme geleceğini açıkladı.

Vakıfbank nakit kredi desteği başlattı! Bankadan hemen ödemeli nakit kampanyası gündem oldu

Kamu bankası Vakıfbank, yapmış olduğu yeni nakit kredi desteğiyle birlikte bireysel olan vatandaşlara gelir belgesiz kredi ödemesi vereceğini açıkladı. 36 ay vadeli kredi kullanacak olan tüm bireysel müşterileri için başlatılan bu kampanyalardan Vakıfbank üzerinden gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların şubat ayı sonuna kadar düşük faizlerle kredi ödemesi alabileceğini söyleyebiliriz. Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlara bankalar belirli politikalar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir.

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yaptığı bu kampanyada bireysel müşterilerin uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi alabileceğini açıkladı. Emekli olup, kredi kullanacak olan kişileriyle birlikte uzun süredir aynı işyerinde sigortalı olarak çalışan vatandaşlar da Vakıfbank'ın başlatmış olduğu kredi kampanyasını hızlı bir şekilde katılabilir ve 50000 TL'ye kadar kredi ödemesi alabilmektedir.

VAKIFBANK KREDİ BAŞVURUSU

Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda ödemelerinizi Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden alabilirsiniz. Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden yapacağınız işlemlerde nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, 7 24, bu kredileri hesaplarına yatırarak hemen kullanabilmektedir.

Acil ihtiyacı olan tüm vatandaşların banka şubelerine giderek de kimlikleriyle birlikte yapacakları işlemler ile birlikte aynı zamanda Vakıfbank ATM'si üzerinden de diledikleri zaman kredi ödemeleri verilmektedir. Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank emekli olan vatandaşlara kredi ödemeleri yapabilmeleri için emekli maaşlarını kendi bankaları üzerinden alınması gerektiğini söylüyor. Emekli maaşınızı, Vakıfbank şubelerine taşıyarak dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler