Vakıfbank hesabı olanlara duyuru! Banka uyarıda bulundu!

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlara banka, uyarıda bulundu.

Vakıfbank hesabı olanlara duyuru! Banka uyarıda bulundu!

Vakıfbank, yapmış olduğu yeni kampanyada kendi banka hesabında, müşteri olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemelerini 10 gün içerisinde bitireceğini açıkladı. Banka müşterisi olan vatandaşların bu banka üzerinden yapmış oldukları başvurularda özellikle düşük faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri ocak ayında verildi. Kampanyanın talebi çok olması sebebiyle birlikte Vakıfbank, yapmış olduğu bu kampanya şubat ayına da uzattı ve kredi başvurusu yapacak olan banka müşterilerini uyardı.

50000 TL kadar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz ve kredi işlemlerinizi 36 ay vadeye kadar alabileceğiniz, Vakıfbank kredi kampanyasında başvuru yapacak olan tüm vatandaşlar, düşük faiz oranı ile birlikte kredi alabilmeleri için banka müşterisi olması gerekiyor.

Emekli maaşınızı veya sigortalı olarak çalışıyor olmanız durumunda maaşınızı, Vakıfbank üzerinden alıyorsanız başvurup kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekler ve bu banka üzerinden kredi başvurusunu yapabileceklerdir.

50.000 TL KREDİ BAŞVURUSU

50000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirmek için en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte kolay bir şekilde bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurusu yapabilir. 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra banka politikalarına uygun olan vatandaşlar, belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde banka hesapları üzerinden alabilmektedirler. 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız sizlerde bu bankanın başlatmış olduğu kredi kampanyasına katılabilir ve dilediğiniz zaman 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Emekli olan kişiler kredi kullanmak istiyorlarsa, maaş müşterileri olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştireceğimi de söylemek isteriz.