Vakıfbank hesabı olanlar dikkat: Son gün geldi çattı! Maaşının 30 katı kredi verilecek

Kamu bankası Vakıfbank, yapmış olduğu kamp olur, son dakika, duyuru, tekrardan paylaştı.

Vakıfbank hesabı olanlar dikkat: Son gün geldi çattı! Maaşının 30 katı kredi verilecek

Son zamanlarda kamu bankalarının başlatmış olduğu kredi kampanyaları ile birlikte nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte verilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlar, banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda istedikleri zaman ödeme alarak ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara bankalar belirli politikalar dahilinde, ödemeler gerçekleştiriyor.

Almış olduğunuz maaşın üzerinden 20 katına kadar kredi kullanacak olan kişilerin tercih etmiş oldu, Vakıfbank yapmış olduğu kampanyayı bu hafta sonlandıracak. En düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanmak isteyen kişiler, Acil ihtiyaçları olmaları durumunda ve borç kapatma, kredi kullanmaları durumunda kendi almış oldukları maaşlarının 20 katına kadar kredi ödemesi veriyor.

Vakıfbank üzerinden 50000 TL'ye kadar kullanacağınız kredilerde 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilir 100 bin TL'ye kadar alacağınız kredilerde ise 24 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturarak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Banka üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılmak istiyorlarsa banka müşterisi olması durumunda internet üzerinden de işlem yapabiliyor. Banka hesabınız üzerinden alacağınız şifre ile birlikte internet bankacılığı uygulamasına giriş yapabilir ve buradan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Emekli olan kişilerin kredi alabilmeleri için maaş, taşıma işlemlerini yapmaları gerekiyor ve bu sebepten ötürü de ihtiyaç kredisi başvurusunu banka şubelerine giderek yapmaları gerekmektedir.

Kamu bankası olarak hizmet veren vakıftan haricinde diğer kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden de aynı şartlar dahilinde maaşlarınızın belirli katlarına kadar krediler kullanabilir, kamu bankalarından almış olduğunuz kredilerde düşük faizli işlem yapabilirsiniz.