Vakıfbank Bankamatik Kartı Olanlara 4-40 bin TL arasında ödeme veriyor! Kampanya Ocak, Şubat aylarında geçerli

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden 4 ile 40000 TL arasında ödeme alacak olan kişileri düşük faizle işlem yapılacağı açıklandı.

Vakıfbank Bankamatik Kartı Olanlara 4-40 bin TL arasında ödeme veriyor! Kampanya Ocak, Şubat aylarında geçerli

Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştireceğini duyurdu. Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara belirli şartlar uygun olmaları durumunda işlemleri gerçekleştirilecek ve ihtiyaç kredisi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplara yatırılacak. Vakıfbank, diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredileri ödemeleri gereken kredi kullanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini açıkladı. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, kredi işlemlerinizi yapmak için aynı gün içinde işlem yapabilir ve kredi ödemenizi hesabıma yatırarak kullanabilirsiniz.

Vakıfbank internet bankacılığı uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu...

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında internet bankacılığı uygulamasını kullanan vatandaşlara öncelik tanıyacak. En düşük 4000 TL ile en yüksek 40000 TL ödeme alabileceğiniz bu kredilerden faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, bankadan ihtiyaç kredisi kullanabileceklerdir. Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yapmış olduğu bu kampanyada 4000 TL ve 40000 TL ödeme arasında işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi, sonucun hemen vermektedir.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Vakıfbank şubeleri üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, emekli maaş hesabınız üzerinden ve emekli olmamanız durumunda da internet üzerinden kredi alabilirsiniz. Kredi ihtiyacı olan vatandaşlar, sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyorsa, banka müşterisi olması durumunda sigorta durumunun en az 6 aydır aynı iş yerinde olması gerekmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirmek için uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz, Vakıfbank kredi imkanından faydalanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir. Vakıfbank kredi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda kredi işlemlerine hızlı bir şekilde alabilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler