Vakıfbank banka hesabı olan kişilere uyarı yapıldı! Maaşlarınızı kontrol edin!

Vakıfbank, banka hesabı olan vatandaşlara uyarı yapıldı. Bankadan yapılan uyarı hemen yayınlandı.

Vakıfbank banka hesabı olan kişilere uyarı yapıldı! Maaşlarınızı kontrol edin!

Vakıfbank, banka hesabı olan vatandaşlara uyarı yapıldı. Bankadan yapılan uyarı hemen yayınlandı. Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden gerçekleştirilen yeni kampanyada, bugün yapılan duyuru ile birlikte emekli maaş alan ve sigortalı olarak çalışan kişilere almış oldukları maaş hesapları üzerinden uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirileceği duyuruldu. Emekli maaş alan ve sigortalı olarak çalışan kişilere verilecek olan bu kredilerden faydalanmak için banka müşterisi olan vatandaşlara şubat ayı sonuna kadar düşük faizlerle kredi ödemeleri devam edecektir.

Devlet bankası olmasından dolayı müşteri portföyü oldukça yüksek olan Vakıfbank, yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte başta emekli olan vatandaşlar olmak üzere sigortalı olarak çalışan kişilere nakit ödemeler verilmektedir. Devlet bankası olan Vakıfbank, yapmış olduğu kredi kampanyalarında emekli maaş hesabı kendi bankasında olan tüm vatandaşların emekli maaşları maaşlarına göre, 20 katına kadar kredi ödemesi gerçekleştiriyor.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız sizlerde ay sonuna kadar bankanın vermiş olduğu yöntemler ile birlikte kredi kullanabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu bankanın ihtiyaç kredisi ödemesi olarak Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan işlemlerde, masraf almayacağı açıklandı. Banka hesabınız varsa hemen Vakıfbank, mobil uygulamasına giriş yapabilirsiniz ve buradan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, ne kadar onay aldığınızı ve hangi faiz oranlarından yararlanacağınızı görebilirsiniz. Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden almış olduğunuz kredi onayı ile birlikte şubat ayına kadar kullanacağınız tüm başvurularda, düşük faizlerle işlem yapılır.