Vakıfbank açıkladı: Emekliye maaşlarının 22 katı ödeme devam ediyor

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yapmış olduğu açıklama ile birlikte emeklilere maaşlarının 22 kat ödemeye devam ediyor.

Vakıfbank açıkladı: Emekliye maaşlarının 22 katı ödeme devam ediyor

SON DAKİKA: Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yapmış olduğu açıklama ile birlikte emeklilere maaşlarının 22 kat ödemeye devam ediyor. Emekli olan vatandaşların tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen Vakıfbank, yapmış olduğu kredi kampanyası ile birlikte emekli olan kişilere maaşlarının 22 katı kadar kredi vermeye devam edecek. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz kampanyalara sizlerde katılabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Emekli kredisi adı altında verilen bu kredilerde, Vakıfbank, kendi bankası üzerinden emekli maaşı olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı.

VAKIFBANK EMEKLİ KREDİSİ

Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, emeklilerin en çok tercih etmiş olduğu, bankaların başında geliyor. Emekli maaşınızı, Vakıfbank şubelerine taşıyarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan tüm emekliler istedikleri zaman kendi maaşlarının 22 katına kadar bankadan kredi alabiliyor.

Emekli kredisi başvurusunu banka şubeleri üzerinden yapabildiğiniz gibi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

  • 50000 TL'ye kadar 36 ay vade
  • 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli
  • 100000 TL üzerindeyse 12 ay vadeli kredi alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler