Vakıfbank, 7 24, 7500 TL ödeme vereceğini, resmi internet sitesi üzerinden duyurdu.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya başlatan kamu bankası Vakıfbank, duyuruyu yattıktan sonra ödemeleri gerçekleştireceği tarihi de söyledi.

Vakıfbank, 7 24, 7500 TL ödeme vereceğini, resmi internet sitesi üzerinden duyurdu.

Bugünden itibaren ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden Vakıfbank üzerinden uygun faizlerle kredi alabilecekleri bir kampanya yayınlandı. Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olarak istedikleri zaman kredi ödemelerinden faydalanabilirler. Acil ihtiyacınızın olması durumunda şartlara uygun olan tüm vatandaşlar, kamu bankası olması durumunda işlemlerine hızlı bir şekilde, Vakıfbank üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

7500 TL ödeme alacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak, alacakları bu krediler haricinde ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmeleri için de banka müşterisi olması ile birlikte kredi ödemelerini hesaplarına aynı gün içinde yatırmaktadır.

Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan tüm vatandaşlar, Vakıfbank'ın yapmış olduğu bu kredi kampanyasına katılabilir, düşük faiz oranları ile birlikte düşük limitli kredilerde gelir belgesi vermeden işlem yapabilmektedir.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yaparak 7 gün 24 saat Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

7500 TL ödeme almanız durumunda banka sizleri 36 ay vadeye kadar işlem yaparken ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak Kredi imkanı sunmaktadır. Vakıfbank 7500 TL ihtiyaç kredisi aldığınız zaman bu krediyi düzenli öderseniz yüksek limitli olarak daha sonraki aylarda Kredi ihtiyacınız olduğu zaman VakıfBank'ın ve sizlere internet bankacılığı üzerinden destek verecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler