Tüm Başvuranlara 3 Banka Enflasyon Desteği Sağlıyor! Hemen Başvurun!

TEB Akbank ve Garanti Bankası bir araya gelerek başvuruda bulunanlara enflasyon desteği sunuyor. Hemen başvurabilirsiniz. Bankalar tarafında art arda yapılan kampanyalar vatandaşın yüzünü güldürüyor. 5 bin lira tutarlı kredi için faizsiz imkân tanınıyor. Üç büyük banka bir araya gelerek yeni kampanyalar ile kredi fırsatları sunuyor.

Tüm Başvuranlara 3 Banka Enflasyon Desteği Sağlıyor! Hemen Başvurun!

TEB Akbank ve Garanti Bankası internet siteleri üzerinden yapmış oldukları duyuru ile yeni kampanya başlattıklarını bildirdi. İhtiyaçlarını giderme noktasında sorun yaşayan vatandaşlar için geliştirilen kampanyada, müşterilerine 5 bin lira ödeme yapacak. Bankaların müşterilerine yapacakları enflasyon destekleri belli oldu.

Akbank'tan 5 bin TL enflasyon desteği

Akbank kendi müşterilerine özel kampanya başlatarak 5 bin lira tutarında enflasyon desteği sağlıyor. Kredi imkânından faydalanmak isteyen müşteriler, en yakın banka şubelerine giderek başvurularını yapabilir. Başvuru için internet bankacılığı da kullanılabilir. Yapılan başvuru sonucunda değerlendirme yapılarak kısa sürede sonuç bildirilir. Faizsiz olarak verilecek kredide 12 ay vade imkânı tanınıyor. İsteyen vatandaş ilk ödemesini 3 ay erteleyebilir.

xsxsx-1.webp

TEB’ten 5 bin TL enflasyon ödemesi

TEB bankası kendi müşterileri için tasarladığı kampanyayı duyurdu. Faizsiz olarak verilecek kredide 12 ay vade bulunuyor. İhtiyaç kredisi olarak verilecek olan 5 bin liralık ödemeyi almak isteyen kişiler, banka şubelerine TC kimlik kartları ile başvurabilir. Kredi notu 1400 ve üzeri olan kişiler faizsiz olarak krediye kullanabilecek. Alınan onay sonrasında kredi hesaba aktarılır. Onaylanmış olan krediye banka şubelerinden alabileceğiniz gibi hesabınızdan da çekebilirsiniz.

Garanti Bankasından Sunulan 5 bin TL kredi imkânı

Garanti bankası özel bankalar arasında yer alan düzenlediği kredi kampanyaları ile ön planda olan bankadır. İhtiyaç sahibi kişiler için ihtiyaç kredisi veriyor. İnternet sitesi üzerinden yapılan acıkama ile 5 bin liralık kredi için banka şubesine gitmeden başvuru yapılabilir. Online başvuru ile kısa sürede başvuru yapılabilir. Başvuru sonrası yapılan inceme sonucunda başvuru sonuçlanarak sizlere bilgi verilir. Onay alınması halinde krediyi kullanarak 12 ay vadeli ile geri ödeyebilirsiniz. Kredi onayı alabilmek için kredi notunun 1200 ve üzerinde olması unutulmamalıdır.