Tekrar alınacak! QNB Finansbank duyuru yaptı ve 10 gün içinde 100.000 TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı

QNB Finansbank yapmış olduğu yeni duyuruda, 10 gün içerisinde 100000 TL'ye kadar ödeme yapacağı haberini doğruladı.

Tekrar alınacak! QNB Finansbank duyuru yaptı ve 10 gün içinde 100.000 TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 100000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi verileceği açıklandı. 100 bin TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşların tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen ve sürekli olarak da güncel kredi faiz oranları ile birlikte öne çıkan Finansbank, yapılan bu kampanyalar ile birlikte nakit kredi kullanacak olan kişilere destek vermeye devam edecek. 24 ay vadeli olarak alabileceğiniz bu kredilerden faydalanmak isteyen tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve ihtiyaç kredisi ödemeleri yapılmaktadır.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar, bankanın kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız SMS ile işlemlerinizi kolay birşekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Tc kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde verilmektedir.

Tc kimlik numaramız üzerinden yapılan başvurular sonrasında kredi ödemelerini hızlı bir şekilde alacak olan vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda hesaplarına hızlı bir şekilde ödemeler verilir, onaylanan tutarda hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde işlem yapılarak kredi ödeme tutarı verilir.