TEB duyurdu! Ay sonuna kadar 200 TL’ye indirim fırsatları!

TEB internet sitesi üzerinden yaptığı duyurularla birlikte uçuşlar da 200 TL indirim yapacağını belirtti.

TEB duyurdu! Ay sonuna kadar 200 TL’ye indirim fırsatları!

Başvuru koşullarını taşıyan herkesin bu 200 TL indirim kampanyasından faydalanabileceği de belirtilenler arasında yer almayı başardı. TEB internet sitesi üzerinden yapılan kampanyayla ilgili olarak duyuruda uçuşlarda biletini cepte TEB uygulaması üzerinden yapan kişilere 200 tl indirim fırsatı olduğunu da belirtiyor. Cepte TEB süper uygulamasıyla birlikte mobil cüzdan sekmesinden yapılan işlemlerde 200 t lye indirim fırsatı sayesinde uçuşlarda 200 TL’lik indirimlerin gerçekleşmesi mümkün hale geliyor. Özellikle son zamanlarda ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan bazı olumsuz olaylardan dolayı vatandaşların hizmet alması gereken konularda zam üstüne zam yapıldı.

Sadece ürün sektöründe değil hizmet sektöründe de ciddi zamların olduğu görüldüğü için bankalar tarafından çeşitli kampanyaların yapıldığı duyuruldu. Bu kapsamda yapılan zamlar karşısında vatandaşların alanı yüzünün düşmesi ile birlikte çözüm arayışları başladı. Bununla birlikte vatandaşların harcadıkça kazanmak için bankalar tarafından sunulmuş olan kampanyalardan faydalanmaları da artış gösterdi. Öyle ki vatandaşlar kampanyalarda hayatından takip ediyor ve kampanyaların şartlarını araştırıyorlar.

TEB tarafından sunulan kampanyalı fiyatlar ile birlikte 200 TL’lik indirim kazanma şansının arttığı belirtiliyor. Özellikle 30 Haziran tarihine kadar mobil uygulama üzerinden yapılan işlemlerde indirim kazanabilmek amacıyla düzenlemelerin olduğu görülüyor. Ayrıca kampanya kapsamında süper uçak bileti kategorisinde yer alan hizmet sektöründe turna.com seçildiğinde sepet tutarında net olarak bütün siteleri indirim verileceği de belirtiliyor bu platform üzerinde listelenen bilet fiyatlarında promosyonlardan da faydalanmak mümkün hale geliyor.

İndirim Şartları

Genel anlamda indirimin herhangi bir şartı bulunmasa da, uygulamanın kullanılması gerekiyor. Buradan yararlanılması mümkün hale geliyor. Özellikle birçok kişiyi ilgilendiren bu fırsatlardan yararlanmak da oldukça kolay oluyor. Yalnızca uygulama kullanılarak kolaylıkla faydalanılması mümkün oluyor. Kapsamlı bir şekilde bakıldığında 200 TL’lik bu fırsatlardan yararlanabilmek için uygulama yüklemek ve buradan turna.com seçeneğini seçmek gerekiyor. Böylelikle herhangi bir problem meydana gelmeden kişilerin indirimli fiyat kampanyasından faydalanması sağlanıyor.