TEB bankası hesabı olanlar dikkat! 15 bin TL için 3 gün süreniz kaldı! Sizlerde hemen hesabınızdan ödeme alın

Bankalar tarafından yapılan kampanyalarda 15000 TL'ye kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşları uygun faizlerle nakit ödemesi verileceği açıklandı.

TEB bankası hesabı olanlar dikkat! 15 bin TL için 3 gün süreniz kaldı! Sizlerde hemen hesabınızdan ödeme alın

TEB Bankası tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilerin belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri uygun faiz oranlarıyla birlikte banka müşterisi olan kişilere verilmektedir. Kredi notu uygun olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda işlemlerine TEB Bankası üzerinden gerçekleştirerek, 36 ay vadeli 15000 TL kredi ödemesi alabilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvuru şartlarına uygun olan ve kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar, bankanın başlatmış olduğu kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Bireysel müşteriler, yapmış oldukları bu başvurular sonrasında 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturarak, bankadan Ocak ve şubat ayları içerisinde düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi alabileceklerdir. 3 gün içerisinde yapacağınız kredi başvurularında ise banka sizlere daha düşük faiz oranları ile birlikte hizmet vermektedir. Banka internet sitesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilir, isterseniz de internet bankacılığı kullanıyorsanız cepteteb uygulaması üzerinden kredi alabilirsiniz.

TEB Bankası 15000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu kimlikle nasıl yapılır?

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar dan bir tanesi de TEB Bankası olmaktadır. TEB Bankası üzerinden 15000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Sigorta durumumuz da sıkıntı yoksa ve Banka sicilini de bir ödeme düzensizliği yoksa, banka 15000 TL'ye kadar krediyi sizlere kimlikle onay veriyor.

Bunun için en yakın TEB Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. TEB Bankası üzerinden internet veya SMS atarak başvuru yapmayınız. Çünkü kredi notunu düşük olduğu için TEB Bankası Onay vermeyecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler