TEB bankası duyurdu ve SMS ile başvuru yapan, 18 ve 65 yaş arasında 35000 TL Ödeme yapacak!

18 ve 65 yaşında arasında olan herkes TEB Bankası üzerinden başlatılan yeni kredi kampanyasına katılabilir.

TEB bankası duyurdu ve SMS ile başvuru yapan, 18 ve 65 yaş arasında 35000 TL Ödeme yapacak!

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu banka üzerinden işlem yapacak olan tüm vatandaşların kredi notu sorgulaması sonrasında istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabiliyor ve ihtiyaç kredisi alabiliyorlar. 35000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi verecek olan bu banka yapmış olduğu kampanyada 36 ay vadeli ödeme gerçekleştireceğini açıkladı. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak kullanabileceğiniz kampanya katılmak istiyorsanız sizlerde ihtiyaç kredisi başvurunuzu banka şubelerine gitmeden, dilediğiniz zaman yapabilir ve kredi ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

SMS İLE BAŞVURU

Sms ile başvuru yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden, atacakları ücretli bir mesaj ile birlikte kredi işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar TC kimlik numarasına 44 66 numarasına mesaj olarak göndermeleri halinde ihtiyaç kredisi alabilirler.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri hesaplara yatırılmaktadır. Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmanız halinde onay alacağınız bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlara 5 dakikada sonuç verilir.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden işlemlerinizi yapabilmeniz için aynı zamanda mobil uygulama üzerinden de destek alabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler, mobil uygulamalar üzerinden acil ihtiyaçları olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirebilir ve kredi kullanabilirler.