TEB bankası açıkladı! Bankadan SMS atarak 100.000 TL ödeme verilecek!

Teb Bankası üzerinden 100000 TL'ye kadar nakit kullanacak olan vatandaşlar, 24 ay vadeli yeni kredi paketi, SMS ile verileceği açıklandı.

TEB bankası açıkladı! Bankadan SMS atarak 100.000 TL ödeme verilecek!

Bankalar, yapmış oldukları kredi kampanyalarıyla birlikte adından söz ettirirken ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler belirli şartlar dahilinde özel bankalar tarafından da düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanabilmektedirler. Teb Bankası yapmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte bankadan SMS atarak, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere daha önce 50000 TL, onay veriyordu ve şimdilerdeyse 100000 TL'ye kadar kredi veriyor.

24 ay vadeli 36 ay vadeli kredi seçenekleriyle birlikte onaylanan kredi tutarını, istediğiniz zaman banka şubesi üzerinden ve bankanın internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kullanabilir ve gelir belgesiz olarak işlem yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa teb Bankası kredi politikalarına uygun olması gerekiyor. Banka kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar işlemlerini gerçekleştirerek, bu bankanın başlatmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirler. 18 yaş üzerinde olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanabilmektedir.

Banka yapmış olduğu bu kampanyada, özellikle de emekli olan vatandaşların maaş müşterileri olmaları durumunda daha yüksek limitlerde hem ihtiyaç, hemde borç kapatma, kredilerini aynı anda vereceğini de kendi internet sitesi üzerinden açıkladı.

TC kimlik numaranızı 44/66 numarasına mesaj atarak, hemen Kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere anında ne kadar onay vereceğini söyler.

100.000 TL'ye kadar yapacağınız bu kredi başvurusunda onay almak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor.

Kredi onayı alındıktan sonra banka şubesine bu onaylı mesaj ile beraber giderek kimliğinizle onaylanan tutarı kullanabilirsiniz.