TCKN üzerinden başvuru yapın 20-30-40-50 bin TL ödeme alın! Bu kampanya için saatler kaldı

Kimlik numaranız üzerinden başvuru yaparak, 50000 TL kadar ödeme verilecek olan banka, resmi internet sitesinden yapmış olduğu duyuru sonrasında başvuru almaya başladı.

TCKN üzerinden başvuru yapın 20-30-40-50 bin TL ödeme alın! Bu kampanya için saatler kaldı

Kısa süreli olarak sürecek ve nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte kredi ödemeleri verilecektir. 20000 TL ile 50000 TL arasında gelir belgesiz kredi kullanacak olan vatandaşlara yapılan bu ödemelerde 36 ay vadeli kredi işlemleri hızlı bir şekilde verilecektir.

Banka şartlarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve detaylı olarak kredi alabileceğiniz bu kampanyalara, emekli maaş hesabı üzerinden veya bireysel müşteri olmanız durumunda da sigortalı olarak çalışıyor olmanız durumunda işlem yapılarak ödeme alabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar, kredi ödemelerini gerçekleştirmek için bankadan öncelikli olarak bir başvuru yapması isteniyor. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi ödemesi alabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, banka şartlarına uygun olmaları durumunda, Finansbank tarafından yapılan bu işlemleri 5 dakikada sonuç alarak hemen katılabiliyor. Tc kimlik numaramız 50 30 numarasına mesaj gönderirseniz bu bankadan kredi alabilirsiniz.

QNB Finansbank haricinde kredi başvurusunu gerçekleştirebilecek, Denizbank ve attan tarafından da mobil uygulamalar üzerinden ve cep telefonlarınız üzerinden SMS atarak, başvuru yapabiliyorsunuz. 3 banka tarafından yapılan ihtiyaç kredisi başvurularında özellikle kredi notunuz da bakılacaktır kredi puanı 1500 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar diledikleri zaman bu bankalar üzerinden kredi kullanabileceklerdir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve kredi ödemesi alabileceğiniz kampanyalar, sizlere hemen aynı gün içinde hızlı bir şekilde kredi ödemesi olarak hesaplarınızı yatırılarak kullandırılmaktadır.