TC Vatandaşlarına 5000 TL ödeme yapılacak! Cumhurbaşkanı Açıkladı, Duyuru Yapıldı!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hesabı olan vatandaşlar için yapılacak olan 5000 TL ödeme haberi verildi.

TC Vatandaşlarına 5000 TL ödeme yapılacak! Cumhurbaşkanı Açıkladı, Duyuru Yapıldı!

Kamu bankaları üzerinden 5000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda hemen 36 ay vadeli kredi ödemesi alabilecekleri, kampanya yayınlandı. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, nakit kredi kullanacak olan kişilere devlet destekli, faiz oranlarından yararlandırarak 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirilecektir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi işlemlerinizi yapabileceğiniz bu üç kamu bankası üzerinden sadece bireysel olan müşteriler ihtiyaç kredisi alabilmektedir.

BAŞVURULARI NASIL YAPABİLİRİM?

Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda işlemlerinize hızlı birşekilde yapabilirsiniz. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara banka müşterileri olmaları durumunda krediler hızlı birşekilde verilecek ve onaylanan tutar hesaba yatırılacak.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan kişiler kendi hesapları üzerinden alacakları internet şifresiyle birlikte bankanın mobil uygulamasına giriş yapabilirler ve buradan kredi alabilmektedirler. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, şubelere gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar dahilinde en yakın banka şubesi üzerinden kredi işlemleriniz 5 dakika içerisinde yapılmakta olup, sizde hemen sonuç verilmektedir.

5000 TL ödemesi için başvuru şartları belli oldu. 5000 TL ödemesi yapacak olan kişiler, TC vatandaşı olması durumunda, banka kredi sicili temiz olması durumunda hemen başvuru yapabileceklerdir. TC vatandaşı olan kişiler, banka kredi sicili temiz değilse, onay alamaz. Özellikle bankalarda kredi ve kredi kartı kullanımı sonrasında, kırmızı kalem durumuna düştüyseniz, 5000 TL ödemelerden alamayacaksınız. Şartlara uygun olan kişilere 7 gün 24 saat hemen hesaba atılacak 5000 TL duyurusu sonrasında, başvurularda başladı.

Önceki ve Sonraki Haberler