TC vatandaşı olan emeklilere ödeme verilecek; Bankadan açıklama geldi

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, ödeme almak istiyorsanız aşağıdaki bankalar üzerinden işlemlerinizi hızlı birşekilde yapabilirsiniz.

TC vatandaşı olan emeklilere ödeme verilecek; Bankadan açıklama geldi

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, ödeme almak istiyorsanız aşağıdaki bankalar üzerinden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Emekli maaş hesapları üzerinden başvuru gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, son zamanlarda hangi bankalar üzerinden işlem yapacaklarını araştırmaktadırlar. Nakit kredi kullanacak ve ekonomik sıkıntı yaşayan tüm emeklilere en düşük faiz oranları ile birlikte kredi veren bankaların yanı sıra, hızlı bir şekilde işlem yapacak olan özel bankaları tercih etmektedir.

Denizbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında, TC kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Denizbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında uygun faiz oranları ile birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman ödeme alabiliyorsunuz. Denizbank emekli, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız hemen aynı gün içinde işlemlerinizi yapabileceğiniz kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

Denizbank, mobil uygulaması üzerinden de başvuru yapabileceğiniz bir kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşların emekli maaş hesapları üzerinden işlemler gerçekleştiriliyor ve 100000 TL'ye kadar nakit kredi kullandırılıyor.

Denizbank üzerinden maaş alıyorsanız başvurunuzu internet bankacılığı haricinde cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da gerçekleştirebilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazdıktan sonra bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra uygun faizlerde kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar hemen işlem yapılar ve kredi sonucu verilir.

Önceki ve Sonraki Haberler