TC sonu 2-4-6-8-0 olanlara duyuru yapıldı: 30.000 TL ödenecek dendi!

Kimlik numaranızın son rakamına göre, 30000 TL'ye kadar ödeme verecek olan banka, sizler için kampanya duyurusunu başlattı.

TC sonu 2-4-6-8-0 olanlara duyuru yapıldı: 30.000 TL ödenecek dendi!

TC Kimlik numaranızın son rakamına göre, 30000 TL'ye kadar ödeme verecek olan banka, sizler için kampanya duyurusunu başlattı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kullanabileceğiniz bu kredilere katılarak uygun faizlerle 30000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz. 30000 TL'ye kadar TC kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, 36 ay vadeli kredi ödemesi alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak ilk taksit ödemenizi 90 gün erteleme yaparak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Akbank üzerinden başlatılan bu kampanyada kredi kullanacak olan kişilerin TC kimlik numaraları üzerinden kredi notu sorgulaması yapılır ve kredi onayı, bu şekilde verilmektedir. 30000 TL kredi onayı alacak olan vatandaşlara 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirmek için yüz bin TL'ye kadar başvuru yapma imkanı sizlere sunulur.

BAŞVURU

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak veya banka müşterisi olması durumunda da internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusu yapabiliyor.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp, on bir haneli TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda sizlere, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de kredi ödemesi verecek olan Akbank, 30000 TL kredilerde hızlı bir şekilde sonuç vermektedir.

En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz kampanyalara katılacak olan tüm bireysel müşteriler işlem yapabiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler