TC son rakamları 0-2-3-4-6-8 olanlar dikkat: 90 gün ertelemeli 100 bin TL nakit başladı

Kimlik numaraları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 100000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlara duyuru paylaşıldı.

TC son rakamları 0-2-3-4-6-8 olanlar dikkat: 90 gün ertelemeli 100 bin TL nakit başladı

TC Kimlik numaranız üzerinden yapmış olduğunuz başvuruları ile birlikte ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz kampanyalara katılarak, 100000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi alabiliyorsunuz. Tc Kimlik numaranız üzerinden başvuru gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlarına uygun faizlerle ödemeler, olabilecekleri bir kampanya hazırlandı.

TC Kimlik numarası üzerinden başvuru yaparak, Akbank üzerinden alacağınız 100000 TL kredilerde 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak sizlere ihtiyaç kredisi ödemesi verilmektedir. Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, hemen aynı gün içinde işlem yapabilirsiniz.

Kimlik numarası üzerinden başvuru gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu kredilerde Akbank müşterisi olmanız durumunda sizlere internet üzerinden ödeme yapacaktır. Tc kimlik numarası üzerinden, Akbank müşterisi olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredilerini almak istiyorlarsa, ihtiyaç kredisi ödemeleri için Akbank Direkt uygulaması haricinde cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvuru yapabiliyorlar. Banka kredi puanınızın uygun olması durumunda, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi notunuzun uygun olması ile birlikte bankadan hemen işlem yapabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay almanız durumunda da şubelere gitmeden bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 90 gün ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi kullanabilmektedirler. En yakın banka şubesine giderek veya bankaların SMS kredi servisini kullanarak da işlem yapabilirsiniz.

  • Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kimlik numarası üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak, 44 25 numarasına mesaj göndermesi gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler