TC kimlik son rakamı 2-4-6-8 olanlara 40.000 TL ödeme yatırıldı! Banka açıkladı!

Kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 40000 TL'ye kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlara duyuru paylaşıldı.

TC kimlik son rakamı 2-4-6-8 olanlara 40.000 TL ödeme yatırıldı! Banka açıkladı!

40000 TL nakit kredi kullanacak olan kişiler, şubat ayı sonuna kadar Yapı Kredi Bankası üzerinden gerçekleştirmiş oldukları kredi başvuruları ile birlikte istedikleri zaman ödeme alabiliyor. Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara sizlerde 5 dakika içerisinde katılabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında şartları uygun olarak ihtiyaç kredisi ödemesi alacak olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödeme veriliyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak alabilecekleri bu kredi kampanyalarına katılarak, başvuruları gerçekleştirilecek ve onaylanan tutar hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS atarak işlem yapabiliyor. Sms ile kredi başvurusu için bireysel TC kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 44 11 numarasına gönderilen mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 5 dakikada sonuç verilir ve onaylanan tutar hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. 44 11 numarasına gönderilecek olan mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi onayı alan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden de işlem gerçekleştirebiliyor.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara bankalar hızlı bir şekilde sonuç verir ve onaylanan tutar hesaplara yatırmanız için sizlere olanak sağlamaktadır. Kimlik numarası üzerinden yapılan sorgulamalar sonrasında banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar diledikleri zaman bu bankadan kredi kullanabilmektedirler.