TC Kimlik Son Rakamı 1-2-3-4-5-6-7-8-9-0 olanlara Bankadan ödeme! 10 bin TL ödeme için şart istemiyor!

Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirecek

TC Kimlik Son Rakamı 1-2-3-4-5-6-7-8-9-0 olanlara Bankadan ödeme! 10 bin TL ödeme için şart istemiyor!

Tc kimlik numaramız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz krediye sizlere garanti Bankası, uygun faiz oranları ile birlikte kendi banka müşterisi olan vatandaşlara 10000 TL olarak ödemektedir. Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirerek, kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilir ve dilediğiniz zaman bu kredileri hesaplarınızı yatarak aynı gün içinde alabilirsiniz.

Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara, Garanti Bankası yapmış olduğu kampanyada özellikle de emekli maaş alan vatandaşlara maaş müşterileri olmaları durumunda kredi vermektedir.

GARANTİ BANKASI KREDİ BAŞVURU

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi başvurusunu yapacak olan kişiler banka müşterisi olması durumunda banka mobil uygulamasına giriş yapabilir veya internet sitesi üzerinden internet şubesine giriş yapabilir, buradan bireysel tüketici kredisi başvurusu yapabilir. Garanti Bankası internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusunda onay alan tüm vatandaşlar, hesaplarına ödemeler gerçekleştirilmektedir. Kişilerin kredi notuna göre, banka kredi geçmişine göre, onay verilecek ve onaylanan kredilerde hemen aynı gün içinde, kullanmanıza da olanak sağlanacaktır.

Emekli olan kişiler, Garanti Bankası üzerinden kredi almak istiyorlarsa, emekli maaş hesapları banka üzerinden olması, banka tarafından istenen şartların başında geliyor.

Garanti Bankası üzerinden yapılan destek kredisine başvuru yapmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Banka, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve on sekiz yaşından büyük olan kişilere kredi imkanı sağlayacak. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler belirli şartları uygun olması durumunda kredi onayı alacak ve aynı gün içerisinde krediyi kullanacaklar, Kişilerin kredi siciline göre limitler belirlenecek ve en fazla 10000 TL kredi verilecek.