TC Kimlik Son Rakamı 0-2-4-6-8 Olanlara 22.000 TL Ödeme Haberi Geldi, Ocak Sonuna Kadar Alın!

Kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, 22000 TL kredi ödemesi verileceği açıklandı.

TC Kimlik Son Rakamı 0-2-4-6-8 Olanlara 22.000 TL Ödeme Haberi Geldi, Ocak Sonuna Kadar Alın!

Kimlik numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz kampanyalardan bir tanesi olan Denizbank, ihtiyaç kredisi kampanyası sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilerek kullandırılmaktadır.

Denizbank, yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara kredi imkanı sağlarken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere cep telefonları üzerinden SMS attırarak kredi imkanı sağlıyor.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusu için Denizbank'tan bireysel kredi kullanabilir. Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz, Denizbank'ın yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında SMS haricinde internet bankacılığı uygulaması üzerinden de kredi başvurusu yapmanız mümkün olmaktadır. Denizbank üzerinden özellikle online olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara bankalar belirli şartlar dahilinde, ödemeler verir ve kredi ödemeleri hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. Denizbank, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte kredi ödemeleriniz sizlere yine aynı gün içinde hesaplarınızı yatırılarak ödenmektedir.

Denizbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden ne kadar kredi alacağınızı öğrenmek istiyorsanız bankadan birden fazla yöntemleri ile birlikte kredi başvurunuz hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu başvuru yöntemlerinden bir tanesi SMS kredi başvurusudur.

SMS atarak hemen ne kadar onay alacağınızı görebiliyorsunuz. Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280 numarasına bu mesajı gönderin.

Kredi sonucu onay olacak ve sizlere hemen ne kadar faiz oranları ile birlikte kredi kullanacağınızı mesajı gelecektir. SMS ile onay alan müşteriler en yakın banka şubesinden bu onaylı limiti kadar kredilerini kullanabilirler.

Önceki ve Sonraki Haberler