TC kimlik numarasını yazarak 31.000 TL ödeme alabileceksiniz! Tek bankadan işlem yapılacak!

Kimlik numaranız üzerinden 31000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar, Denizbank kredi kampanyasına katılabilir.

TC kimlik numarasını yazarak 31.000 TL ödeme alabileceksiniz! Tek bankadan işlem yapılacak!

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde kredi ödemelerine uygun faiz oranları ile birlikte hemen aynı gün içinde hesaplara yatıracakları bir kampanya başlatıldığı açıklandı. Denizbank 31000 TL kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemelerini hızlı bir şekilde yapacak, onaylanan kredileri de hemen aynı gün içinde kullandıracaktır.

BAŞVURU

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden de yapılan duyuru sonrasında cep telefonları üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler mesaj atarak oturdukları yerden ne kadar kredi onayı aldıklarını görebiliyorlar. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olursunuz.

Tc kimlik numarası üzerinden 31000 TL kredi kullanacak olan kişilerin, Denizbank hesabı olması durumunda ise banka müşterisi olan vatandaşlara, Denizbank, mobil uygulaması kredi imkanı sağlar. Gelir belgesiz, masrafsız kefilsiz ve imza atmadan kredi almak istiyorsanız, Denizbank, hesabınız üzerinden alacağınız internet şifresiyle birlikte kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde deniz mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve bankanın müşteri hizmetleri numaraları üzerinden de yapmış olduğunuz başvuruların sorgulamalarını yapabilir, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.