TC kimlik numarasını yazanlara, Banka 45.000 TL nakit ödeme hesaba atıyor!

Tc kimlik numarası üzerinden ihtiyaç kredisi verecek olan iki banka tarafından duyuru paylaşıldı.

TC kimlik numarasını yazanlara, Banka 45.000 TL nakit ödeme hesaba atıyor!

Denizbank ve Akbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte kimlik numaraları üzerinden kredi kullanacak olan kişilere Gelir belgesiz 45000 TL ödeme yapılacağı haberi verildi. Denizbank ve Akbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi ödemeleri verileceği açıklandı. Denizbank ve Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, kredi işlemlerini gerçekleştirecek kişilere internet üzerinden de ödeme verecek.

Bireysel kredi başvurusu nasıl yapılır?

Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, Denizbank ve Akbank tarafından başlatılan bu kampanyaya katılmak için bazı kredi şartlarına uygun olmanız gerekiyor.

Denizbank ve Akbank, 18 yaşından büyük olan tüm vatandaşlar için gerçekleştireceği bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırabilmeleri için öncelikli olarak banka kredi notuna bakarak işlem yapacağını açıkladı. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar, kredi notu 1400 ve üzerindeyse hemen başvurularını gerçekleştirebilirler ve bu iki bankadan da kimlik numarası üzerinden gelir belgesiz 45000 TL ödeme alabilirler.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz ve hızlı bir şekilde kredi onayı alabileceğiniz kampanyalara katılacak olan vatandaşların banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de işlemleri gerçekleştiriliyor.

Akbank ve Denizbank'ın resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki kredi başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere ihtiyaç kredisi ödemesi verilmektedir.