TC kimlik numarasına ödeme olacak: Garanti Bankası açıkladı, 30.000 TL verecek

Garanti Bankası üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 30000 TL ödeme edilecek.

TC kimlik numarasına ödeme olacak: Garanti Bankası açıkladı, 30.000 TL verecek

TC Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, Garanti Bankası üzerinden verilen Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşların, 18 yaşından büyük olması durumunda kredi başvurusu hemen gerçekleştirilmektedir.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, banka kredi notu uygun olan vatandaşların kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplara yatırılmaktadır. Tc kimlik numarası üzerinden 30000 TL'ye kadar başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi onay almak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda, işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

30000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak işlemleri gerçekleştirilir. 30000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar, aynı zamanda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kullanacakları kredilerde, masrafsız olarak işlem yapabilmektedirler.

Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında kredi notu 1200 ve üzerinde olan her vatandaşın ihtiyaç kredisi başvurusu için Garanti Bankası üzerinden işlem yapabileceği söyleniyor. Garanti Bankası, aynı zamanda ihtiyaç kredisi vermiş olduğu tüm vatandaşları kredi kartı olarak Bonus özellikli kredi kartı imkanı da sağlamaktadır. Emekli olup, kredi başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların emekli müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kredi ödemelerinizi hızlı birşekilde yapabilecek, onaylanan krediler, hesaplara yatırarak kullanacaksınız.

Garanti Bankası kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebilirler ve kimlikle bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi kullanabilirler.

Önceki ve Sonraki Haberler