TC kimlik numarasına ödeme haberi geldi! TCKN üzerinden 40.000 TL nakit ödeme alın!

40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, uygun faizlerle kredi ödemesi verileceği açıklandı.

TC kimlik numarasına ödeme haberi geldi! TCKN üzerinden 40.000 TL nakit ödeme alın!

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilecek bir kredi paketi hazırlandı. Kredi başvurusu yapacak olan tüm vatandaşlara iki banka üzerinden hemen SMS ile işlem yapılarak kredi ödemeleri ocak ayı sonuna kadar verilmektedir.

40000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kampanyalara hemen katılabilirsiniz. Akbank ve Denizbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında banka müşterisi olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

Akbank ve Denizbank, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Akbank ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşların banka müşterisi olması durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte bankanın mobil uygulaması üzerinden sizlere ödenmektedir. Akbank ve Denizbank üzerinden mobil uygulama aracılığı ile birlikte kredi kullanacak olan vatandaşlar, aynı zamanda cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabilir.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için bankalardan ücretli bir mesaj atmanız gerekiyor. Cep telefonunuz üzerinden atılacak olan mesaj ile birlikte kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirecek olan vatandaşlara SMS ile kredi imkanı sağlanıyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi başvurunuzu, Akbank üzerinden yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına göndermeniz gerekiyor.

Sms ile DenizBank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız kredim TC kimlik doğum tarihi yazarak, 32 80 numarasına mesaj göndermeniz durumunda banka üzerinden kimlik numaranız aracılığı ile birlikte 40000 TL 36 ay vadeli gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler