TC kimlik numarasına anında ödeme olacak! 0-2-4-6-8 son rakamına göre 55.000 TL nakit alın!

Kimlik numarasının son rakamına göre, 55000 TL nakit ödeme alacak olan vatandaşlara duyuru paylaşıldı.

TC kimlik numarasına anında ödeme olacak! 0-2-4-6-8 son rakamına göre 55.000 TL nakit alın!

55 bin TL kadar nakit kredi kullanmak için başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, uygun faiz oranları ile birlikte sizlere kredi imkanı sağlayacak olan bu, Akbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, hızlı bir şekilde bankadan nakit kredi kullanabilirsiniz. Akbank 55000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek tüm vatandaşlara 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak kredi imkanı sağlamaktadır.

TC KİMLİK NUMARASINA GÖRE ÖDEME

TC kimlik numarasına göre yapılacak olan ödemelerde, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların kredi notu uygun olması durumunda işlemlerine hemen yapabiliyor. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

TC kimlik numarası üzerinden yapılan başvuruda, ile birlikte kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde hesaplarınıza yatırabilecek ve Akbank Direkt uygulaması üzerinden de kredi alabileceksiniz. Başvurularını gerçekleştirecek olan Akbank müşterilerin banka şartlarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini yapabilmeleri için öncelikli olarak uygun faizlerle kredi alabilmeleri için kredi notuna bakılacak.

KREDİ NOTU ÖNEMLİ

Banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlara, Akbank'ın yapmış olduğu kimlik numarası üzerinden verilecek ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak, hızlı bir şekilde gelir belgesiz kredi alabilirler. Banka kredi notu: 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak için banka müşterisi olması durumunda, işlemlerini Akbank Direkt uygulaması üzerinden de kullanarak yapabiliyor. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında bireysel müşteriler, bu kampanyalara katılarak diledikleri zaman ödeme alabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler